Jak prać nasze skarpety?

Jak prać nasze skarpety?

 

Skarpety FAVES mimo użycia najwyższej jakości przędzy bawełnianej, niestety nie gwarantują odporności na zabrudzenia, ale gwarantują niezapomniane momenty podczas wspólnych podróży. Jeśli zatem zastanawiasz się jak prać nasze skarpetki, spieszymy z kilkoma radami.

Przede wszystkim nie czyść naszych śmiesznych skarpet chemicznie – nie tylko możesz je uszkodzić, ale kto wie – może przestraszysz też pieski, żubry albo inne stwory z naszych wzorów! Niech nie zwiedzie cię pizza na skarpetach dla dzieci, mimo że jest wypiekana w gorącym piecu to ani ta ani żadna inna para nie lubi być suszona w gorącej suszarce! Jeśli dostałeś skarpety na prezent i widzisz na nich pierogi – nie podgrzewaj ich żelazkiem! Najlepiej w ogóle nie prasuj skarpet, a w wolnych czasie ulep pyszne pierogi z rodziną!

Jak zatem prać nasze skarpetki? Polecamy pranie ręcznie – podobno taka pielęgnacja świetnie służy makom na naszych skarpetkach z kolekcji Polskiej. Inne rozwiązanie by skutecznie prać skarpetki to użycie pralki z programem do tkanin delikatnych, ale nie przekraczaj temperatury 40-stu stopni Celsjusza, bo rybki na włoskich skarpetach z gondolami preferują taką najbardziej. Na koniec pamiętaj, aby nie wybielać naszych skarpet, bo cały urok kamieniczek w holenderskiej kolekcji tkwi w ich kolorach. I nie zapomnij, by przekazać te tajemne wskazówki kupując skarpetki na prezent!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl