Kolacja to najważniejszy posiłek wszystkich Włochów, potrafią przy niej spędzić kilka godzin. Jest to niewątpliwie rytuał, przekazywany z pokolenia na pokolenie. Co sprawia, że kolacja trwa tyle czasu? Przede wszystkim spokój i brak pośpiechu, jednak jedzenie także wpływa na czas posiłku. Standardowa włoska kolacja składa się z 4 części! Może dzisiaj czas więc na kolację we włoskim stylu? Pomysłów szukaj w naszej specjalnej kolekcji skarpet dla małych i dużych!

We włoskim zestawie FAVES z pewnością nie zabraknie pyszności, więc zapomnijmy o diecie! Kolekcję otwierają najmniejsze rozmiar ze słodkimi lodami w różnych smakach. Nie martwcie się, nasze śmieszne skarpetki mimo mroźnego wzoru zapewniają ciepło małych stópek. Większe maluchy będą mogły cieszyć się pizzą na swoich skarpetach. Jeśli zechcecie dodać do niej jakiś składnik – śmiało! Najlepiej w kuchni przy wspólnym pieczeniu pizzy, a może dzisiaj pora na włoskie spaghetti?

Największe rozmiary płyną z włoskim nurtem. Po naszych modnych skarpetkach leje się czerwone wino a także pływają po nich gondole, ale nie trzeba ich zbyt często suszyć. To kwintesencja włoskiego stylu i klasa sama w sobie, a eleganckie skarpety to podstawa – szczególnie te z lekkim przymrużeniem oka!

Mówi się, że w skarpetach z tego zestawu można tańczyć do rana – zobaczcie sami i dajcie znać przy jakim włoskim przeboju Wasza gromadka bawi się najlepiej - #myfavessocks. Oczywiście w skarpetach FAVES!

Rozwiń

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl