Z Francją oczywiście nierozerwalnie kojarzy się wieża Eiffla. Jej wysokość całkowita wynosi 324 metry, jednak w ciągu roku są miesiące, podczas których budowla jest mniejsza bądź większa. Jak to możliwe? Obiekt wykonano ze stali, która ma wysoki współczynnik rozszerzalności pod wpływem temperatury. W zależności od pory roku jej wysokość zmienia się o około 15 cm. Poznaj Francję lepiej dzięki kolekcji naszych skarpet i daj się zaskoczyć!

Jeśli wspominamy wieżę Eiffla i Paryż to od razu robi się romantycznie, dlatego zapewniamy, że francuski zestaw FAVES to idealne skarpetki dla zakochanych! Bagietki i rogaliki na największym rozmiarze to idealna para skarpet na prezent dla chłopaka, może dzięki temu będzie kupował codziennie świeże bułeczki! A może skarpety dla dziewczyny z naszego zestawu? Dla mniejszej stopy sprawdzą się artystyczne skarpety z malarzem i jego sztalugą i tylko właścicielka przekona się co da się w nich zmalować!

Zakochać można się także w dziecięcych i niemowlęcych wzorach naszego francuskiego zestawu – królują tu tradycyjne galijskie koguty i palety malarskie pełne barw. Niezależnie czy dzieciaki będą w nich gonić koguty, czy je malować – wspaniała zabawa gwarantowana. Po tak intensywnych wspólnych wyczynach nosicielom największych rozmiarów może przydać się odpoczynek – polecamy zatem na wieczór francuskie kino, wino i skarpety FAVES!

Rozwiń

Francja

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl