Angielska flaga przedstawia czerwony krzyż świętego Jerzego na białym tle. Zgodnie z legendą pochodzącą z XII wieku, święty Jerzy zaraz po zabiciu smoka, zamoczył swój miecz w jego krwi i narysował krzyż. Zaskakujące fakty na temat tego wyjątkowego kraju poznasz dzięki naszej angielskiej kolekcji skarpet!

Angielski zestaw skarpet to niejedna ciekawostka do odkrycia. Co mogą zjadać pieski na niemowlęcych skarpetkach, czy ich małe nóżki postawią dzięki tym zwierzakom pierwsze kroki, a może psy stoją na straży nowonarodzonych maluchów bo to przecież przyjaciele Królowej? Przekonajcie się sami i pozwólcie odkryć te tajemnice swoim bliskim, bo niemowlęcy rozmiar to dobry pomysł na prezent dla noworodka.

Trochę większe stopy także będę musiały zmagać się z wieloma pytaniami! Gdzie jadą czerwone autobusy z dziecięcych skarpet? Czy mają przystanek przy dużym palcu, a może zatrzymują się tylko na pięcie? A czy można karmić kaczki które kąpią się w wodzie na skarpetach? Na młodych podróżników czeka więc z zestawem angielski nie lada wyzwanie!

Najbardziej doświadczeni odkrywcy będą mogli jednak trochę się zrelaksować – w rozmiarze 36-41 czeka na nich angielska herbata i pyszne ciasteczka. Uwaga! Gdy wystawi się je do słońca herbata podobno potrafi być bardzo gorąca! O tę chwilę spokoju zadbają królewscy strażnicy z największego rozmiaru, a w razie potrzeby użyczą telefonu prosto z czerwonej budki telefonicznej.

Angielski zestaw to cała masa inspiracji do wspólnych przygód. A do czego Was zainspiruje ten zestaw? Oznacz swoje wyprawy #myfavessocks i podziel się swoimi pomysłami.

Rozwiń

Anglia

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl