Polska to największy eksporter bursztynu na świecie – szacuje się, że udział polskich wyrobów na rynku światowym sięgać może nawet 70%. Jakie jeszcze skarby kryje w sobie nasz kraj? Odkrywaj nieznane ciekawostki podczas wypraw inspirowanych naszą Polską kolekcją skarpet. Po prostu zbieraj swoją ekipę i cieszcie się ze wspólnego czasu!

Kluczową inspiracją dla polskiego zestawu skarpet FAVES była niepodważalnie złota polska jesień. W tej kolekcji znajdziecie kolorowe skarpetki dla dzieci na których osiedliły się dobrze znane dostojne symbole naszego kraju – bociany i żubry. Te zabawne skarpetki świetnie sprawdzą się na rodzinnej wycieczce po Puszczy Białowieskiej, która zachwyci barwami w jesienne miesiące.

Dziecięce i niemowlęce wzory uzupełnia kategoria kolorowych skarpet dla dorosłych, gdzie dumnie kwitną czerwone maki, a także wylegują się wcale nie takie leniwe pierogi. Jeśli chodzi o ich nadzienie, nie mamy pewności. Nie są to na pewno chińskie wontony, tortellini prosto z Włoch, ani wareniki z Ukrainy, jednak co moją w środku nie wie nikt. Może Tobie uda się odkryć tę tajemnice?

Do czego zainspiruje Was ten zestaw? Może wspólne lepienie pierogów, a może spacer po łące? Niezależnie czy będzie to wycieczka w poszukiwaniu bocianich gniazd, czy wspólne oglądanie atlasu zwierząt, a może wycieczka do zoo, cieszcie się ze wspólnych chwil w skarpetach FAVES i odkrywajcie nieznane.

Rozwiń

Polska

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl