Czy wiesz, że… symbolem Finlandii jest oczywiście sauna fińska. Szacuje się, że w samej Finlandii znajduje się ponad 2 miliony saun. Jej historia sięga nawet dwóch tysięcy lat wstecz. Finowie we wnętrzu swoich mieszkań tworzyli jamy, w których lokowali piec ogrzewający kamienie. Sama sauna odgrywa ogromną rolę w życiu Finów. Z reguły przebywa się w niej w towarzystwie najbliższych przyjaciół lub rodziny, zdarzają się także nieformalne spotkania biznesowe. Przekonaj się sam jakie ciekawostki skrywa ten północny kraj, dzięki naszej zimowej kolekcji skarpet!

A jeśli mowa o skarpetach i zimie to oczywistą sprawą jest to, że nasz fiński zestaw skarpet to idealny pomysł na kreatywny prezent na święta. Znajdziecie tu dużo śniegu i choinek, a także Mikołaja i jego renifery. Skarpetki świąteczne dla dzieci i te na większe stopy sprawdzą się jako uroczy detal, ale przede wszystkim zadbają o ciepło i komfort całej rodziny w długie zimowe wieczory.

Jeśli więc nie wiesz co podarować bliskim na święta – zestaw śmiesznych i stylowych skarpet na pewno ich ucieszy. Dziadkowie, rodzice, dzieciaki, prezesi, prawnicy, księgowi, sprzedawcy i wymieniać można długo, ale kto nie kocha świątecznych skarpet?

Z fińskim zestawem skarpet FAVES nadchodzi nowa era w sferze świątecznej mody i żaden #uglychristmassweater nie ma szans!

Rozwiń

Świąteczna Finlandia

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl